Sprzedajemy nasze prace
Nasz patron - Jan Paweł II
Regulamin Warsztatu Terapii Zajęciowej
Pracownie Warsztatu Terapii ZAjęciowej
Cele WarsztatuO nas


 

:: 29 września 2010 r. ::

WYRÓWNYWANIE SZANS

Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej im Jana Pawła II w Tarnowie rozpoczęli zajęcia w ramach projektu "Wyrównać szanse osób niepełnosprawnych w Małopolsce". Projekt skierowany jest do osób niepełnosprawnych, które są nieaktywne zawodowo. Chodzi o podniesienie kompetencji zawodowych beneficjentów, wzrost ich świadomości oraz samooceny.

Zajęcia mają na celu poprawę zdolności do zatrudnienia osób z niepełną sprawnością poprzez nabycie odpowiednich kompetencji niezbędnych na otwartym rynku pracy. Na program "Wyrównać szanse osób niepełnosprawnych w Małopolsce" składają się: trening umiejętności ogólnych, warsztaty aktywizacji zawodowej, wsparcie psychologiczne (indywidualne/grupowe), doradztwo zawodowe ze szczególnym uwzględnieniem ograniczeń zdrowotnych związanych z rodzajem i stopniem niepełnosprawności oraz szkolenie zawodowe.

Zajęcia realizowane są w 15 osobowych grupach. Udział w projekcie jest bezpłatny. W trakcie zajęć uczestnicy mają zapewniony ciepły posiłek, napoje, refundację kosztów dojazdu, ubezpieczenie, materiały dydaktyczne i pomocnicze. Ponadto przysługuje im stypendium stażowe.

Najnowsze wiadomości z Warsztatu Terapii Zajęciowej

:: 28 września 2010 r. ::

JESIEŃ W PARKU

Oznak jesieni szukali w Parku Strzeleckim w Tarnowie uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II. Udało się zebrać liście, kasztany, żołędzie, które posłużą do prac manualnych.

Dzięki sprzyjającej pogodzie, terapeuci mogli zorganizować gry i zabawy na świeżym powietrzu oraz spacer po parku. Uczestnicy podziwiali jesienny krajobraz, wiewiórki, łabędzia oraz kaczki. Dowiedzieli się ciekawych informacji związanych z życiem generała Józefa Bema, którego mauzoleum znajduje się w Parku. Udało się też zebrać kasztany, żołędzie i kolorowe liście, z których w Warsztacie wykonywane są prace.

GALERIA - link (dodatkowe fotografie) znajdują się zdjęcia z wyjścia do parku.

Najnowsze wiadomości z Warsztatu Terapii Zajęciowej

:: 27 września 2010 r. ::

W POSZUKIWANIU SMAKÓW JESIENI

W poszukiwaniu smaków jesieni uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II w Tarnowie wraz z terapeutkami udali się do baru mlecznego.

Zadaniem uczestników był wybór potraw, które najbardziej przypominają smaki jesieni. Początkowo zadanie było trudne, jednak wspólnie z terapeutkami podopieczni podjęli decyzję, iż najlepszym daniem, który przypomina jesień będzie barszcz czerwony z grzybowymi uszkami oraz ciepłe i pachnące pierogi ruskie ze skwarkami. Całość smaku dopełnił kompot ze śliwek. W drodze powrotnej uczestnicy odwiedzili jeszcze stoisko z owocami i warzywami, gdzie kupili dla wszystkich jabłka, aby każdy poczuł smak jesieni.

Wizyta w barze była częścią rehabilitacji społecznej realizowanej w Warsztacie Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II w Tarnowie. W ciągu roku uczestnicy biorą udział w projekcjach filmowych, spektaklach teatralnych, odwiedzają restauracje, bary, pizzerie oraz wyjeżdżają na wycieczki.

GALERIA - link (dodatkowe fotografie) można obejrzeć zdjęcia z wyjściu do baru.

Najnowsze wiadomości z Warsztatu Terapii Zajęciowej

:: 23 września 2010 r. ::

W KLUBIE JEŹDZIECKIM

Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II zwiedzili Ludowy Klub Jeździecki w Klikowej. Obejrzeli stajnie i wybiegi dla koni, a najodważniejsi dosiedli koni.

Zwiedzanie Ludowego Klubu Jeździeckiego w Klikowej odbyło się w ramach rehabilitacji społecznej realizowanej w Warsztacie. Uczestnicy pod opieką terapeutów obejrzeli stajnie, park, pastwiska i wybiegi dla koni. Mieli okazję zobaczyć kolekcję bryczek i powozów.

Po spacerze i zapoznaniu się z  terenem nadeszła chwila na odpoczynek przy grillu i zabawy na świeżym powietrzu, w których prym wiódł pies ze stadniny imieniem Puti. Największą radością była przejażdżka na koniach. Każdy z uczestników, pod fachową opieką instruktorów jazdy konnej, miał okazję spróbować swoich sił.

GALERIA - link (dodatkowe fotografie) można obejrzeć zdjęcia z wizyty w Ludowym Klubie Jeździeckim w Klikowej.

Najnowsze wiadomości z Warsztatu Terapii Zajęciowej

:: 17 września 2010 r. ::

SPRZĄTANIE ŚWIATA

Warsztat Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II w Tarnowie włączył się w akcję "Sprzątanie świata - Polska 2010". Referat Ochrony Środowiska tarnowskiego magistratu wyznaczył do posprzątania podopiecznym Warsztatu teren ulic: Wyszyńskiego i Hodowlanej.

Ponad 30 osób, wyposażonych w worki na śmieci i rękawice, zajęło się porządkowaniem najbliższego otoczenia Warsztatu. Akcja przebiegała sprawnie. Ulicę Hodowlaną uczestnicy sprzątali jedną grupą, a przy ulicy Wyszyńskiego podzielili się na dwie grupy.

Zebrano ponad 10 worków z odpadami, którymi następnie zajęły się miejskie służby komunalne. W pobliskie lasy i zarośla ludzie wyrzucają niemal wszystko. Najwięcej było butelek szklanych i plastikowych oraz puszek po napojach. Po sprzątaniu uczestnicy obejrzeli w Warsztacie filmy dotyczące selekcji odpadów oraz ich przetwarzania.

GALERIA - link (dodatkowe fotografie) można obejrzeć zdjęcia z akcji "Sprzątanie świata".

Najnowsze wiadomości z Warsztatu Terapii Zajęciowej

:: 10 września 2010 r. ::

PLENER - DZIEŃ PIĄTY

W piątym, ostatnim dniu pleneru malarskiego w Kąśnej Dolnej jego uczestnicy zajęli się uwiecznieniem najbliższego otoczenia - stawu, parku, dworu i stodoły, gdzie odbywają się wydarzenia muzyczne organizowane przez Centrum Paderewskiego Tarnów-Kąśna Dolna.

W plenerze wzięli udział uczniowie Liceum Plastycznego w Nowym Wiśniczu i uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II w Tarnowie. Wydarzenie odbyło się pod patronatem starosty tarnowskiego Mieczysława Krasa i było wspólnym przedsięwzięciem Stowarzyszenia ICH LEPSZE JUTRO, Warsztatu Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II w Tarnowie, Centrum Paderewskiego Tarnów-Kąśna Dolna oraz Liceum Plastycznego im. Jana Matejki w Nowym Wiśniczu.

Efektem pięciodniowego pobytu w malowniczej Kąśnej Dolnej i Ciężkowicach będzie wystawa poplenerowa. O jej terminie i miejscu organizacji poinformujemy z odpowiednim wyprzedzeniem.

GALERIA - link (dodatkowe fotografie) można obejrzeć zdjęcia z piątego, ostatniego dnia pleneru malarskiego.

Najnowsze wiadomości z Warsztatu Terapii Zajęciowej

:: 9 września 2010 r. ::

PLENER - DZIEŃ CZWARTY

Częściowo deszczowy czwarty dzień pleneru malarskiego w Kąśnej Dolnej jego uczestnicy spędzili w koncertowej stodole na terenie Dworu Ignacego Jana Paderewskiego. Zajęli się tam wspólną pracą nad kolażami z przeróżnych materiałów i dziełem przestrzennym, przedstawiającym Kośną Dolną ich oczami.

W plenerze biorą udział uczniowie Liceum Plastycznego w Nowym Wiśniczu i uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II w Tarnowie. Plener odbywa się pod patronatem starosty tarnowskiego Mieczysława Krasa i jest wspólnym przedsięwzięciem Stowarzyszenia ICH LEPSZE JUTRO, Warsztatu Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II w Tarnowie, Centrum Paderewskiego Tarnów-Kąśna Dolna oraz Liceum Plastycznego im. Jana Matejki w Nowym Wiśniczu.

GALERIA - link (dodatkowe fotografie) można obejrzeć zdjęcia z czwartego dnia pleneru malarskiego.

Najnowsze wiadomości z Warsztatu Terapii Zajęciowej

:: 8 września 2010 r. ::

PLENER - DZIEŃ TRZECI

"Skamieniałe miasto" w Ciężkowicach stało się przystankiem w trzecim dniu pleneru "Otwarte drzwi" w Kąśnej Dolnej. Na płótnach i deskach znalazły się odwiedzane licznie przez turystów najciekawsze obiekty wchodzące w skład rezerwatu przyrody nieożywionej.

To wyjątkowe miejsce również stało się inspiracją dla uczestników pleneru - uczniów Liceum Plastycznego w Nowym Wiśniczu i podopiecznych Warsztatu Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II w Tarnowie. Prace powstawały różnymi technikami. "Skamieniałe Miasto" jest pierwsze w Karpatach, gdzie zostały rozpoznane struktury kopalnych podmorskich osuwisk. W pojęciu światowego dziedzictwa geologicznego jest to szczególnie ważny motyw ochrony, promujący dany obszar na europejską listę tej rangi zabytków. Skałki występujące w rezerwacie zbudowane są z piaskowca cieżkowickiego, który pojawił się około 30 mln lat temu. Na obrazach uwieczniono "Czarownicę", "Grunwald", "Orła", "Wąwóz Czarownic", "Wodospad".

Plener odbywa się pod patronatem starosty tarnowskiego Mieczysława Krasa i jest wspólnym przedsięwzięciem Stowarzyszenia ICH LEPSZE JUTRO, Warsztatu Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II w Tarnowie, Centrum Paderewskiego Tarnów-Kąśna Dolna oraz Liceum Plastycznego im. Jana Matejki w Nowym Wiśniczu.

GALERIA - link (dodatkowe fotografie) można obejrzeć zdjęcia z trzeciego dnia pleneru malarskiego.

Najnowsze wiadomości z Warsztatu Terapii Zajęciowej

:: 7 września 2010 r. ::

PLENER - DZIEŃ DRUGI

W drugim dniu pleneru "Otwarte drzwi" w Kąśnej Dolnej uczestnicy uwiecznili fragmenty cmentarza wojskowego w pobliskich Bogoniowicach oraz dwór Ignacego Jana Paderewskiego w Kąśnej Dolnej.

Dwór w Kąśnej jest miejscem zakwaterowania uczestników pleneru - uczniów Liceum Plastycznego w Nowym Wiśniczu i podopiecznych Warsztatu Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II w Tarnowie. Zabytkowy park, malowniczo położony staw, dwór i dom pracy twórczej, należący obecnie do Centrum Paderewskiego Tarnów-Kąśna Dolna, pozostawał w żywej pamięci Ignacego Jana Paderewskiego.

Kompozytor był właścicielem kompleksu w latach 1897-1903. W tym okresie przebywał w majątku co roku, przyjeżdżając z rodziną w okresie letnim. Dwór wraz z parkiem położony jest na południe od drogi z Jastrzębiej do Ciężkowic, na stoku wzgórza, które wznosi się w kierunku zachodnim. Dwór w Kąśnej jest jedynym zachowanym do obecnych czasów domem Paderewskiego. Obecnie mieści się w nim muzeum i prowadzona jest działalność koncertowa.

Cmentarz w Bogoniowcach-Ciężkowicach znajduje się w pobliżu przystanku kolejowego, przy trasie z Ciężkowic do Tarnowa. Nekropolia jest obecnie dobrze zachowana, odnowiona i uprzątnięta. Na cmentarzu znajdują się mogiły: Austriaków, Niemców i Rosjan - łącznie 86 poległych. Pochowano tam również żołnierzy, którzy zmarli w pobliskim dworze w Bogoniowicach, służącym w okresie bitwy gorlickiej jako lazaret. Cmentarz został odnowiony w latach 2001-2002 ze środków Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa 

Plener odbywa się pod patronatem starosty tarnowskiego Mieczysława Krasa i jest wspólnym przedsięwzięciem Stowarzyszenia ICH LEPSZE JUTRO, Warsztatu Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II w Tarnowie, Centrum Paderewskiego Tarnów-Kąśna Dolna oraz Liceum Plastycznego im. Jana Matejki w Nowym Wiśniczu.

GALERIA - link (dodatkowe fotografie) można obejrzeć zdjęcia z drugiego dnia pleneru malarskiego.

Najnowsze wiadomości z Warsztatu Terapii Zajęciowej

:: 6 września 2010 r. ::

PLENER - DZIEŃ PIERWSZY

Pierwszy dzień pleneru "Otwarte drzwi" w Kąśnej Dolnej uczestnicy spędzili w Ciężkowicach. Miejscowy rynek i jego najbliższe okolice stały się inspiracją dla uczestników - uczniów z nowowiśnickiego Liceum Plastycznego i podopiecznych tarnowskiego Warsztatu Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II.

Młodzi artyści postanowili uwiecznić klasycystyczny ratusz na rynku, drewniane domy z charakterystycznymi dla tej części Małopolski podcieniami oraz fragmenty kościoła pw. św. Andrzeja, w którym znajduje się sanktuarium Pana Jezusa Miłosiernego.

Plener odbywa się pod patronatem starosty tarnowskiego Mieczysława Krasa i jest wspólnym przedsięwzięciem Stowarzyszenia ICH LEPSZE JUTRO, Warsztatu Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II w Tarnowie, Centrum Paderewskiego Tarnów-Kąśna Dolna oraz Liceum Plastycznego im. Jana Matejki w Nowym Wiśniczu.

GALERIA - link (dodatkowe fotografie) można obejrzeć zdjęcia z pierwszego dnia pleneru malarskiego.

Najnowsze wiadomości z Warsztatu Terapii Zajęciowej

:: 3 września 2010 r. ::

JEDZIEMY NA PLENER

Pod patronatem starosty tarnowskiego Mieczysława Krasa odbędzie się integracyjny plener malarski "Otwarte drzwi" w Kąśnej Dolnej. Organizatorem jest Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO, nasz Warsztat Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II w Tarnowie, Centrum Paderewskiego Tarnów-Kąśna Dolna oraz Liceum Plastyczne im. Jana Matejki w Nowym Wiśniczu.

O szczegółach poinformowano na konferencji prasowej zorganizowanej w siedzibie Starostwa Powiatowego w Tarnowie. Plener rozpocznie się 6 września i potrwa pięć dni. Na terenie dworu Ignacego Jana Paderewskiego w Kąśnej Dolnej, a także w Ciężkowicach i Bogoniowicach każdego dnia zdolni uczniowie liceum w Nowym Wiśniczu będą współpracować z młodzieżą niepełnosprawną intelektualnie uczęszczającą do naszego Warsztatu Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II w Tarnowie. Miejscem zakwaterowania będzie dwór w Kąśnej.

Celem pleneru jest integracja sprawnej młodzieży z osobami niepełnosprawnymi oraz promocja ziemi tarnowskiej. Jesienią odbędzie się w Tarnowie wystawa poplenerowa, a każdego dnia na naszej stronie - informacje z przebiegu tego wydarzenia.

Najnowsze wiadomości z Warsztatu Terapii Zajęciowej

:: 31 sierpnia 2010 r. ::

WARSZTAT ZATRUDNI TERAPEUTĘ ZAJĘCIOWEGO

W związku z dynamicznym rozwojem, nasz Warsztat Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II w Tarnowie przyjmie na etat terapeutę zajęciowego.

Wymagania: wykształcenie kierunkowe, ukończone co najmniej studium terapii zajęciowej oraz umiejętność pracy z młodzieżą z niepełną sprawnością intelektualną.

Oferty - WYŁĄCZNIE MAILEM - przyjmujemy pod adresem: biuro@wtzjp2.pl.

Najnowsze wiadomości z Warsztatu Terapii Zajęciowej

:: 30 sierpnia 2010 r. ::

NOWE MIEJSCA W WARSZTACIE

Nasz Warsztat Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II w Tarnowie zamierza w grudniu bieżącego roku otworzyć nową, dziesiątą pracownię. Będzie to Pracownia Kartek Okolicznościowych.

W związku z tym poszukujemy kandydatów na nowych uczestników. Jeśli mają Państwo wśród bliskich i znajomych osobę z niepełną sprawnością, która chciałaby zostać uczestnikiem, to bardzo proszę o kontakt z nami. Jesteśmy do dyspozycji codziennie w Warsztacie przy ul. Hodowlanej. Można do nas także dzwonić pod numer 14 627 35 03.

TUTAJ znajdują się wszystkie zalety naszego Warsztatu.

Najnowsze wiadomości z Warsztatu Terapii Zajęciowej

:: 23 sierpnia 2010 r. ::

BEZPIECZNA DROGA DO WARSZTATU

Droga na zajęcia do Warsztatu Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II w Tarnowie jest jeszcze bezpieczniejsza. Przy Warsztacie powstało przejście dla pieszych. Chodnik prowadzący do budynku został wyłożony kostką,
a okoliczne żywopłoty - wycięte.

Starania, aby drogę do Warsztatu uczynić bezpieczniejszą, kierownictwo prowadziło od kilkunastu miesięcy. Monity w Urzędzie Miasta Tarnowa, w Zarządzie Dróg Miejskich i w Straży Miejskiej przyniosły skutki. Przed wejściem do Warsztatu powstało odpowiednio oznaczone przejście dla pieszych. Uczestnicy nie muszą już chodzić wzdłuż sklepów i zieleniaków, lecz od razu, po wyjściu z miejskich autobusów, przechodzą na drugą stronę ulicy i nowym chodnikiem docierają na zaję cia. Straż Miejsca dopilnowała też, aby właściciel żywopłotu położonego wzdłuż chodnika odpowiednio go skrócił. Na tym samym odcinku powstał nowy chodnik z kostki brukowej.

Warsztat Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II w Tarnowie prowadzi intensywną rehabilitację społeczną. Uczestnicy na zajęcia nie są dowożeni specjalnymi busami, lecz wraz z terapeutami korzystają z miejskiej komunikacji. Szybko uczą się kupować bilety, kasować je oraz nawiązywać kontakty z innymi pasażerami.

Najnowsze wiadomości z Warsztatu Terapii Zajęciowej

:: 8 sierpnia 2010 r. ::

POSZUKIWANI STAŻYŚCI

Warsztat Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II w Tarnowie poszukuje kandydatów na stażystów na stanowisko fizjoterapeuty. Maksymalny czas odbywania stażu - 6 miesięcy, bez możliwości podjęcia pracy po zakończeniu stażu.

Wymagania: ukończone studia kierunkowe. Umiejętność pływania i pracy z osobami o obniżonym rozwoju intelektualnym. Oferty - wyłącznie mailem pod adres: biuro@wtzjp2.pl.

Najnowsze wiadomości z Warsztatu Terapii Zajęciowej

:: 19 lipca 2010 r. ::

PRZERWA WAKACYJNA

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w dniach od 19 lipca do 20 sierpnia 2010 r. włącznie nasz Warsztat Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II jest nieczynny.

Zajęcia po przerwie wakacyjnej rozpoczną się w poniedziałek, 23 sierpnia 2010 r. o godz. 7.30.

Do zobaczenia!

Najnowsze wiadomości z Warsztatu Terapii Zajęciowej

:: 10 lipca 2010 r. ::

LATO POWITANE

Kilkaset osób bawiło się w upalne sobotnie popołudnie, 10 lipca 2010 r. w Parku Strzeleckim w Tarnowie, gdzie odbył się wielki festyn na powitanie lata. Imprezę zorganizowało Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO wraz z Warsztatem Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II, Fundacją REPI i Firmą KOR-POL, pod patronatem prezydenta Tarnowa Ryszarda Ścigały i starosty tarnowskiego Mieczysława Krasa.

Największą atrakcją i zainteresowaniem cieszyły się konkursy dla dzieci małych i dużych oraz loteria fantowa, gdzie każdy los wygrywał. W głównej loterii wylosowano aż 52 nagrody, wśród nich sprzęt rtv, agd, zaproszenia do pizzerii, walizki, torby podróżne i filtry do wody. Dzięki hojności sponsorów, dzieci zostały obdarowane mnóstwem cennych nagród. Wóz strażacki czekał na wszystkich, którzy chcieli poznać pracę tarnowskich strażaków. Na scenie wystąpili podopieczni Warsztatu, a także uczniowie ze Szkolnego Koła Caritas przy Szkole Podstawowej nr 17 w Tarnowie.

Udało się zebrać ponad 4,5 tys. złotych. Kwota zostanie podzielona na dwie równe części i przeznaczona w połowie na uruchomienie Specjalistycznego Centrum Rehabilitacji dla dzieci, a w drugiej połowie na utworzenie Pracowni Ceramiki Artystycznej w Warsztacie Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II przy ul. Hodowlanej 6.

Sponsorem głównym festynu było Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A., a pozostałymi sponsorami - Karpacka Spółka Gazownictwa w Tarnowie, Carrefour oraz firmy: GLOBALSTUDIO i MADO. Dziękujemy wszystkim, którzy nam pomogli w organizacji tej letniej imprezy, a zwłaszcza partnerom i patronom medialnym.

GALERIA - link (dodatkowe fotografie) można obejrzeć zdjęcia z festynu.

Najnowsze wiadomości z Warsztatu Terapii Zajęciowej

:: 5 lipca 2010 r. ::

ZAPRASZAMY DO PARKU

W sobotę, 10 lipca, w Parku Strzeleckim w Tarnowie odbędzie się wielki festyn na powitanie lata. Imprezę dla całych rodzin organizuje Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO wraz z Warsztatem Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II, Fundacją REPI i Firmą KOR-POL, pod patronatem prezydenta Tarnowa Ryszarda Ścigały i starosty tarnowskiego Mieczysława Krasa. Początkowo festyn planowano na 20 czerwca, ale przeszkodziła w tym kapryśna pogoda.

Już od poniedziałku, 5 lipca, w Parku Strzeleckim w godz. od 14.00 do 18.00 będzie można wziąć udział w loterii fantowej, której finał zaplanowano na sobotę. Każdy los wygrywa, a w sobotnim finale będzie można wylosować sprzęt agd, rtv, walizki, torby podróżne, filtry do wody i wiele innych atrakcyjnych nagród.

W sobotę na wszystkich, którzy odwiedzą Park Strzelecki czeka mnóstwo innych atrakcji, zabaw i konkursów. Za symboliczną kwotę będzie można kupić prace niepełnosprawnych podopiecznych, a nawet zobaczyć ich na scenie. Przygotowano kiełbaski z grilla, pyszne pierogi, słodycze, lody, dmuchane zjeżdżalne, konsultacje kosmetyczne oraz mnóstwo konkursów z nagrodami.

Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na uruchomienie Specjalistycznego Centrum Rehabilitacji dla dzieci przy ul. Pułaskiego 91 w Tarnowie oraz utworzenie Pracowni Ceramiki Artystycznej w Warsztacie Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II przy ul. Hodowlanej 6. Początek sobotniego festynu o godz. 13.00. Impreza w Parku Strzeleckim potrwa do godz. 17.00.

Zapraszamy!

Najnowsze wiadomości z Warsztatu Terapii Zajęciowej

:: 1 lipca 2010 r. ::

WYBORY

Ponieważ od ostatnich wyborów do Samorządu Uczestników w naszym Warsztacie Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II w Tarnowie minęło pół roku i kadencja przedstawicieli Warsztatu dobiegła końca, zorganizowano nowe wybory.

Głosowano aż w trzech turach, gdyż liczba głosów kandydatów się powtarzała. Wybory poprzedziła krótka prelekcja o tym, jaki powinien być idealny kandydat do prezydium Samorządu, jakie cechy i zachowania powinny go charakteryzować. Po długich oczekiwaniach ogłoszono wyniki. Przewodniczącą została wybrana Anna Spiewak, a jej zastępcami - Mariusz Spiewak i Anna Molecka.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia!

GALERIA - link (dodatkowe fotografie) można obejrzeć zdjęcia z wyborów.